Наказ №34 від 05.02.2018 року “Про проведення районного етапу ХІ Міжнародного конкурсу еколого – валеологічної спрямованості “Загадкове життя домашніх улюбленців”

Н А К А З
05.02. 2018 року                            Козятин                                  № 34

Про проведення районного
етапу ХІ Міжнародного конкурсу
еколого – валеологічної спрямованості
«Загадкове життя домашніх улюбленців»

На виконання з метою пропаганди гуманного ставлення до тварин, На виконання наказу відділу освіти Козятинської райдержадміністрації від 05.01.2018 р. № 10 «Про проведення районного етапу ХІ Міжнародного конкурсу еколого-валеологічної спрямованості «Загадкове життя домашніх улюбленців», з метою пропаганди гуманного ставлення до тварин, Інформаційно - методичним центром 05 лютого 2018 року був проведений районний етап ХІ Міжнародного екологічного конкурсу.
У відповідності до умов ХІ Міжнародного екологічного конкурсу роботи представлялися в 6 номінаціях: оповідання «Зі щоденника моєї тваринки» учасники – учні ІV-VІІ класів; «Стань артистом!» (маска домашньої тваринки), учасники – учні ІV-VІІ класів; для учасників – учнів IV-VIІ та вихованців закладів дошкільної освіти (віком 5-6р., з батьками) «Мій улюбленець в об’єктиві», «До серця притули» - іграшка домашньої тваринки; для учасників - учнів І -VІІ класів «Можу вас розважити» - відеоролик з кумедною поведінкою домашніх улюбленців; «Кадри з казки» - герой улюбленого мультфільму, художні роботи для вихованців дошкільних навчальних закладів (віком 5-6 р.) та учнів І-ІІІ класів. На розгляд журі подали роботи 19 загальноосвітніх навчальних закладів, 6 дошкільних навчальних закладів.
Художній рівень робіт, які були представлені на виставці, відповідав критеріям конкурсу: вироби відображали майстерне володіння різноманітними техніками виконання.
Роботи, що стали призерами районного етапу конкурсу «Загадкове життя домашніх улюбленців» відповідають вимогам Положення конкурсу, чіткій структурованості і системному викладі матеріалу, формі реалізації поставлених завдань.
Роботи переможців направлені на обласний етап ХІ Міжнародного екологічного конкурсу.
Найпоширенішими недоліками у роботах були: низький рівень висвітлення теми оповідань, наявність орфографічних помилок в оповіданнях, неестетичне оформлення та недотримання формату фотографій, розмірів виробу, тривалості і якості відеороликів, змісту до вимог Положення.
На підставі вищевказаного та протоколів журі ІІ (районного) етапу Міжнародного конкурсу еколого – валеологічної спрямованості «Загадкове життя домашніх улюбленців»,

НАКАЗУЮ:
1.Затвердити список переможців ІІ (районного) етапу Міжнародного конкурсу еколого – валеологічної спрямованості «Загадкове життя домашніх улюбленців», у 2018 році, що додається, та нагородити їх грамотами відділу освіти і науки Козятинської районної адміністрації.
2.Оголосити подяки керівникам конкурсу еколого – валеологічної спрямованості «Загадкове життя домашніх улюбленців».

3.Вінницькому обласному центру туризму, спорту, краєзнавства та екскурсій нформаційно-методичному центру (Дрижук Л.П.) надіслати роботи переможців за напрямами для участі обласному етапі Міжнародного еколого – валеологічної спрямованості «Загадкове життя домашніх улюбленців» до 08 лютого 2018 року до Вінницької станції юних натуралістів.

5.Контроль за виконанням даного наказу покласти на завідуючу ІМЦ Лубчинську О.Г.

Начальник відділу освіти                                         А.А.Діденко

ЗАТВЕРДЖЕНО
Наказ начальника
відділу освіти
__05.02.2018 р. № _34_____

СПИСОК
переможців ІІ етапу ХІ Міжнародного конкурсу еколого-валеологічної спрямованості «Загадкове життя домашніх улюбленців»
Номінація «Зі щоденника моєї тварини»
І місце – робота «Із щоденника Джека». Виконавець: Олена Голембівська, учениця 5 класу Бродецького ЗНВК І-ІІІ ст.. Учитель: Острожинська Тетяна Володимирівна.
І місце – робота «Блог собачки Бульби». Виконавець: Мамотько Егор, учень 5 класу Бродецького ЗНВК І-ІІІ ст.. Учитель: Острожинська Тетяна Володимирівна.
ІІ місце – робота «Одкровення сніжинки». Виконавець: Тетяна Бурдак, учениця 5 класу Бродецького ЗНВК І-ІІІ ст.. Учитель: Острожинська Тетяна Володимирівна.
ІІІ місце – робота «Блог Ромео». Виконавець: Говорухіна Аліса, учениця 4-А класу ЗНВК І-ІІІ ст. «Школа-інтернат-гімназія». Учитель: Говорухіна Надія Василівна.
Номінація «Стань артистом!»
І місце – маска «Кролик». Виконавець: Альба Вероніка, учениця 3 класу Білопільської СЗШ І-ІІІ ст.. Учитель: Рибачук Надія Іванівна.
І місце - маска «Модна кішечка». Виконавець: Брановіцька Дар’я, учениця 4-В класу ЗНВК І-ІІІ ст. «Школи-інтернат-гімназії».Учитель: Скрицька Тетяна Василівна.
ІІ місце – маска «Казковий песик». Виконавець: Шадурський Максим, учень 5-Б класу ЗНВК І-ІІІ ст. «Школи-інтернат-гімназії».Учитель: Тарасюк Дар’я Володимирівна.
ІІІ місце – маски «Домашній театр». Виконавець: Анастасія Рак, учениця 7 класу Миколаївського ЗНВК І-ІІІ ст.. Учитель: Штольц Олена Вікторівна.
ІІІ місце – маска «Кішечка». Виконавець: Пісоцький Кіріл, учень 3-В класу ЗНВК І-ІІІ ст. «Школи-інтернат-гімназії».Учитель: Занюк Олена Іванівна.
ІІІ місце – маска «Кошеня». Виконавець: Анастасія Бурля, учениця 5 класу Махнівської СЗШ І-ІІІ ст.. Учитель: Бондарчук Олена Іванівна.
Номінація «Мій улюбленець в об’єктиві»
І місце – фотографія «Моя подруга Вайті». Виконавець: Мельник Аліна, вихованка Широкогребельського ЗНВК І-ІІІ ст..
І місце – фотографія «Мої домашні улюбленці». Виконавець: Костюк Богдан, вихованець Вовчинецького ЗНВК І-ІІІ ст..
ІІ місце - фотографія «Я і кошеня». Виконавець: Полішук Ілля, вихованець Миколаївського ЗНВК І-ІІІ ст..
ІІ місце - фотографія «Білий». Виконавець: Шадурський Максим, учень 5-Б класу ЗНВК І-ІІІ ст. «Школи-інтернат-гімназії». Учитель: Тарасюк Дар’я Володимирівна.
ІІ місце – фотографія «Дружок». Виконавець: Трофимчук Назар, вихованець Юрівського ЗНВК І-ІІІ ст..
ІІІ місце – фотографія «Мій міні зоопарк». Виконавець: Журавель Олександр, вихованець ЗНВК І-ІІІ ст. «Школи-інтернат-гімназії». Вихователі: Панасюк М.Є., Степанчук Л.П.
ІІІ місце - фотографія «Мої муркотики». Виконавець: Болгарська Юля, учениця 5 класу Кашперівського ЗНВК І-ІІ ст.. Учитель: Данилюк Оксана Володимирівна.
ІІІ місце - фотографія «Я такий котя». Виконавець: Романюк Єлизавета, учениця 4-Б класу ЗНВК І-ІІІ ст. «Школи-інтернат-гімназії». Учитель: Левченко Галина Анатоліївна.
ІІІ місце - фотографія «Тишка». Виконавець: Чевжик Владислава, учениця 4 класу Кордишівської СЗШ І-ІІІ ст.. Учитель: Мельник Ірина Сергіївна.
ІІІ місце – фотографія « Мій рижик». Виконавець:Яценко Максим, вихованець дошкільного відділення ЗНВК І-ІІІ ст.. «Школи-інтернат-гімназії». Вихователі: Панасюк М.Є., Степанчук Л.П..
Номінація « До серця притули » - іграшка домашньої тваринки
І місце – робота «Кішечка». Викорнавець: Загоруй Катерина, учениця 6 класу Кашперівського ЗНВК І-ІІ ст.. Учитель: Тулей Алла Вікторівна.
І місце – робота «Банні Тільда» (кролик). Виконавець: Чубата Віра, учениця 6 класу Непедівського ЗНВК І-ІІІ ст.. Учитель: Омельчук Олександра Георгіївна.
І місце - робота «Кіт у чоботях». Виконавець: Тарас Дзіодзін, вихованець Пиковецького ЗНВК І-ІІІ ст. «Школа - дитячий садок» дошкільного відділення «Ромашка».
ІІ місце – робота «Джек». Виконавець: Панченко Марія, учениця 5 класу Непедівського ЗНВК І-ІІІ ст.. Учитель: Рожик Наталія Вікторівна.
ІІ місце – робота «Моє кроленя». Виконавець:Нечипорук Евген, учень 4 класу Махнівської СЗШ І-ІІІ ст.. Учитель: Нечипорук Тетяна Володимирівна.
ІІІ місце – робота «Свинка Нюшечка». Виконавець: Олексюк Леся, учениця 5 класу Кордишівської СЗШ І-ІІІ ст.. Учитель: Левицький Віктор Миколайович.
ІІІ місце-робота «Котик Мурчик». Виконавець: Роман Марія, учениця 1 класу Білопільської СЗШ І-ІІІ ст.. Вчитель: Козаченко Юлія Миколаївна.

Номінація « Можу вас розважити » - відеоролик з кумедною поведінкою домашніх улюбленців
І місце – «Я і Альба». Виконавець: Євдокімов Артем, учень 3 класу Самгородоцький ЗНВК І-ІІІ ст. Учитель: Люшко Світлана Михайлівна.
ІІ місце - «Мої друзі». Виконавець: Киричишин Софія, учениця 5 класу Миколаївського ЗНВК І-ІІІ ст..Учитель: Киричишина Ірина Вікторівна.
ІІІ місце – «Кумедна щиншила». Виконавець: Романчук Єлизавета, учениця 2 класу Дубовомахаринецького ЗНВК І-ІІІ ст. Учитель:Андрійченко Лариса Іванівна.
ІІІ місце – «Кіт Чілі». Виконавець: Миронюк Матвій, учень 1 класу Гуровецької філії Непедіівського ЗНВК І-ІІІ ст.. Учитель: Вознюк Світлана Леонідівна.
ІІІ місце – «Хомка веселиться». Виконавець: Кудимець Вікторія, учениця 2 класу Кордишівської СЗШ І-ІІІ ст.. Учитель: Мельничук Аліса Миколаївна.

Номінація « Кадри з казки» - герой улюбленого мультфільму
І місце – художня робота «Чеширський кіт». Виконавець: Буренко Роксолана, вихованка Зозулинецького ЗНВК І-ІІІ ст.
І місце – робота «Собачий патруль». Виконавець: Хрищенюк Сергій, вихованець Широкогребельського ЗНВК І-ІІІ ст..
ІІ місце – робота «Мої друзі». Виконавець: Журавель Олександр, вихованець ЗНВК І-ІІІ ст. «Школи-інтернат-гімназії».
ІІ місце – робота «Собачки». Виконавець: Олександра Біда, учениця 2-А ЗНВК І-ІІІ ст.. «Школи-інтернат-гімназії». Вчитель: Соломська Ольга Анатоліївна.
ІІІ місце – робота «Ріпка». Виконавець: Ткачук Оксана, учениця 3 класу Миколаївського ЗНВК І-ІІІ ст.. Вчитель: Пастух Інна Олександрівна.
ІІІ місце – робота «Їжачок». Виконавець: Порхун Анастасія, учениця 2 класу Вівсяницького ЗНВК І-ІІІ ст.. Вчитель: Шарай Зоя Олексіївна.
ІІІ місце – робота «Кеша». Виконавець: Бондар Яна, учениця 2-Б класу ЗНВК І-ІІІ ст. «Школи-інтернат-гімназії». Вчитель: Вчитель:Сергієнко Ольга Анатоліївна.

Потребление памяти: 12.5MB