Поточні новини

  Засідання районних методичних об’єднань учителів-філологів

27973910_2033477590226779_6309506213756827893_n1.jpg 21-23 лютого відбулись засідання районних методичних об’єднань учителів української мови та літератури, зарубіжної літератури, іноземної мови. Досвідом своєї роботи поділилися Пустовіт І. В. та Римарчук Н. М. педагоги Йосипівського ЗНВК I-III ст., Назарук О. В. із ЗНВК I-III ст. “Школа-інтернат-гімназія”, Криниченко Л. О. із Пляхівського ЗНВК I-II ст., Ткач І. В. із Пиковецького ЗНВК I-III ст., Казмірчук М. М. із Жежелівського ЗНВК I-III ст.

28055783 2033477740226764 1173527309467753991 n1 Поточні новини фото

 

 

Конкурс з англійської мови “Spelling Bee”

Змагалися знавці англійської мови!!! Вже другий рік поспіль в Козятинському районі відбувся конкурс з англійської мови “Spelling Bee” . Найкращими у своїх номінаціях стали Савчук Марина з Переможнянського ЗНВК, Костюк Кіра та Ольшевська Настя із ЗНВК “Школа-інтернат-гімназія”. Вітаємо переможців!!

photo photo sb 003 Поточні новини фото

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Науково-практична конференція “Права дитини в Україні”

03 грудня 2017 року в приміщенні ЗНВК І-ІІІ ступенів “Школа-інтернат-гімназія” відбулась науково-практична конференція учнів 10-11 класів за темою “Права дитини в Україні”. Учні розглядали основні документи та механізми захисту прав дитини, аналізували різнотипові юридичні задачі, вчились застосовувати на практиці теоретичні знання.

 Поточні новини фото

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Районні олімпіади з іноземних мов

На сайті Інформаційно-методичного центру в розділі Іноземна мова та мови національних меншин розміщенні теми для усного мовлення районного етапу олімпіад з англійської та німецької мов.

Районні семінари-практикуми для вчителів іноземної мови

img_20170215_105213.jpg 15-16 лютого 2017 року на базі Махаринецької СЗШ та Бродецької СЗШ відбулися семінари-практикуми для вчителів іноземної мови. Своїм досвідом роботи мали змогу поділитися вчитель Махаринецької СЗШ Білоус Н.В. та вчитель Бродецької СЗШ Загороднюк Г.Н.

img 20170216 085445 Поточні новини фото

 Відбувся районний етап обласного конкурсу “SpellingBee”

img_20161201_114218.jpg Вітаємо переможців конкурсу: - у номінації “5-6 класи” Присяжнюк Діана, учениця 6 класу Махнівської СЗШ І-ІІІ ст. - у номінації “7-8 класи” Амонс Артур, учень 7 класу Глуховецької СЗШ І-ІІІ ст. -  у номінації “10-11 класи” Дрингель Ірина, учениця 10 класу Махнівської СЗШ І-ІІІ ст., та їх наставників: Токову А.І., учителя іноземної мови Махнівської СЗШ І-ІІІ ст. Гудзь О.К., учителя іноземної мови Глуховецької СЗШ І-ІІІ ст.

У КОЗЯТИНСЬКОМУ РАЙОНІ ПРАЦЮВАЛА ШКОЛА ІНТЕРАКТИВНОГО НАВЧАННЯ ОСВІТЯН  «СЬОГОДНІ ВЧИТЕЛІ – ЗАВТРА ЕДУКАТОРИ»

dscn6372.JPG У листопаді на базі СЗШ І-ІІІ ступенів № 9 відбулося навчання-тренінг для керівників шкільних методичних об’єднань учителів початкових класів району за освітнім навчальним курсом «Неформальна та інформальна освіта як необхідна умова професійного зростання педагога». Високий рівень підготовки та проведення тренінгу учителями засвідчив серйозну, кропітку роботу вчителів – початківців, тісну співпрацю з адміністраціями шкіл. Актуальність проведеного навчання продиктована сучасними тенденціями розвитку суспільства, розвитку системи освіти, зростаючою роллю освіти дорослих, необхідністю запровадження сучасних технологій для підвищення ефективності навчання дорослих.  Навчання проходило з метою формування професійних компетенцій для здійснення ефективного навчання дорослих на основі компетентнісно-орієнтованого підходу і підготовка вчителів-тренерів (едукаторів) до впровадження інноваційних форм, методів, засобів, інструментів неформальної та інформальної освіти для дорослих. Роботу тренінгу очолила методист інформаційно – методичного центру Бабкіна О.О. Учасники тренінгу розпочали роботу психологічною вправою «Знайомство», продовжили - «Інтерв’ю» та інтерактивною вправою «Асоціативний кущ «Що таке імідж?»», які провели Гайдучок Т.М. і Максименко Т.Б. Особливо сподобались учасникам вправи «Броунівський рух», «Знати себе», «Цільова ходьба»,«Напишіть собі листа», «Органайзер», «Килимок ідей». Мовний словник вчителі поповнили новими словами: едукатор, інтервізія, сторітелінг, бенчмаркінг, евалюація.

Науково – практична конференція учителів історії та учнів 10-11 класів

dsc_4477.JPG 03 листопада 2016 року на базі Сестринівського ЗНВК І-ІІІ ступенів «Школа – дитячий садок» імені Михайла Грушевського відбулася науково – практична конференція учителів історії та учнів 10-11 класів шкіл району за темою «Михайло Грушевський на тлі епохи». Учасники конференції ознайомились з історією навчального закладу, відвідали музей М. Грушевського. Напрямки роботи конференції: 1. Історична спадщина Михайла Сергійовича Грушевського; 2. Державницька діяльність М. Грушевського; 3. Літературна спадщина М. Грушевського; 4. М. Грушевський і сьогодення.

 

Стартує Міжнародний проект “GoCamp - 2017″

9 листопада 2016 року, в День української писемності та мови оголошується проведення Радіодиктанту національної єдності

Календарно-тематичне планування уроків української літератури 9 клас

Календарно-тематичне планування уроків української літератури 7 клас

Календарно-тематичне планування уроків української мови 9 клас

Календарно-тематичне планування уроків української мови 7 клас

Календарно-тематичне планування уроків української мови 5 клас

ВІТАЄМО З НОВИМ НАВЧАЛЬНИМ РОКОМ!

den znan ta pochatok novogo navchalnogo roku hups 011 Поточні новини фото

Районний конкурс на краще шкільне методичне об’єднання

28 квітня 2016 р. було проведено ІІ (підсумковий) тур Районного конкурсу  на краще шкільне методичне об’єднання. В І турі Конкурсу взяли участь 20 ШМО. До ІІ туру пройшло 7 ШМО. Більшість поданих на Конкурс робіт вирізнялися актуальністю та практичним спрямуванням. За рішенням журі переможцями визнано: І місце - “Кафедра природничих і точних наук” ЗНВК І-ІІІ ст. “Школа-інтернат-гімназія” ім. В.М. Підгорбунського ІІ місце - ШМО вчителів початкових класів Козятинської СЗШ І-ІІІ ст. №9; - ШМО вчителів природничо-математичного напрямку Комсомольської СЗШ І-ІІІ ст. - ШМО вчителів початкових класів Махаринецької СЗШ І-ІІІ ст. ІІІ місце - ШМО вчителів початкових класів Дубовомахаринецького ЗНВК І-ІІІ ст. “Школа-дитячий садок”; - ШМО вчителів суспільно-гуманітарного циклу Самгородоцької СЗШ І-ІІІ ст.; - ШМО класних керівників Кордишівської СЗШ І-ІІІ ст.

img 20160428 125117 Поточні новини фото

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Районний конкурс на краще шкільне методичне об’єднання

Акція “Подаруй книгу дітям Краматорська”

Перший урок 2015-2016 навчального року

Міністерство освіти і науки України рекомендує загальноосвітнім та професійно-технічним навчальним закладам розпочати 2015-2016 навчальний рік Першим уроком, тематика якого відповідала б принципам Концепції національно-патріотичного виховання дітей і молоді, що затверджена наказом МОН від 16.06.2015 №641. Конкретну тему такого уроку навчальні заклади визначають самостійно. При обранні теми, підготовці і проведенні уроку доцільно звернути увагу на питання історії українського державотворення, розвитку та зміцнення держави, історії державних символів України. Це може бути урок-роздум про історичну долю України, героїку сучасних захисників сувернітету і територіальної цілісності країни, розмова з учнями про сьогодення і перспективи України. Доречним буде також запрошення на Перший урок учасників Революцї Гідності, ветеранів і учасників російсько-української війни, волонтерів. Першокласників, які уперше переступають поріг школи, можна ознайомити з історією школи, досягненнями її випускників, особливостями навчання в ній тощо.

5 Поточні новини фото

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Вітаємо переможців ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад

 37507f3ce89367bcbd11f5f4567b914834d2f8271 Поточні новини фото

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1. Ткачук Наталію - ученицю 9 класу Бродецької СЗШ І-ІІІ ст., за зайняте ІІІ місце в олімпіаді з української мови та літератури (учитель Острожинська Т.В.);

2. Мартинюк Ірину -  ученицю 8 класу Бродецької СЗШ І-ІІІ ст., за зайняте ІІ місце в олімпіаді з української мови та літератури (учитель Острожинська Т.В.); 3. Хрещенюк Яну - ученицю 8 класу Миколаївської СЗШ І-ІІІ ст., за зайняте ІІІ місце в олімпіаді з російської мови та літератури (учитель Товмар О.О.); 4. Ткачук Наталію - ученицю 9 класу Бродецької СЗШ І-ІІІ ст., за зайняте ІІ місце в олімпіаді з російської мови та літератури (учителі Міхнєвич О.О., Кудрявець А.Й.); 5. Ткачук Надію - ученицю 10 класу Дубовомахаринецького ЗНВК І-ІІІ ст. “Школа-дитячий садок”, за зайняте ІІ місце в олімпіаді з російської мови та літератури (учитель Козаченко Ж.В.); 6. Лугову Марину - ученицю 11 класу Комсомольської СЗШ І-ІІІ ст., за зайняте ІІІ місце в олімпіаді з російської мови та літератури (учитель Пизюк Н.Т.); 7. Янчук Олену - ученицю 11 класу Бродецької СЗШ І-ІІІ ст., за зайняте ІІІ місце в олімпіаді з педагогіки та психології (учитель Чепис Т.Е.); 8. Медика Ігора - учня 11 класу ЗНВК І-ІІІ ст. “Школа-інтернат-гімназія”, за зайняте ІІІ місце в олімпіаді з трудового навчання (учитель Кравчук Є.О.); 9. Обребську Діану - ученицю 9 класу Переможнянської СЗШ І-ІІІ ст., за зайняте ІІ місце в олімпіаді з історії (учитель Савчук І.І.); 10. Дячука Олега - учня 9 класу ЗНВК І-ІІІ ст. “Школа-інтернат-гімназія”, за зайняте ІІІ місце в олімпіаді з географії (учитель Левицька Н.О.); 11. Лавренюк Марину -  ученицю 8 класу ЗНВК І-ІІІ ст. “Школа-інтернат-гімназія”, за зайняте ІІІ місце в олімпіаді з географії (учитель Левицька Н.О.); 12. Дацюка Віталія -  учня 8 класу Гуровецької СЗШ І-ІІІ ст., за зайняте ІІІ місце в олімпіаді з географії (учитель Кобернюк Л.В.); 13.  Обребську Діану - ученицю 9 класу Переможнянської СЗШ І-ІІІ ст., за зайняте ІІ місце в олімпіаді з правознавства (учитель Савчук І.І.); 14. Задвернюк Анастасію - ученицю 9 класу Переможнянської СЗШ І-ІІІ ст., за зайняте ІІІ місце в олімпіаді з правознавства (учитель Савчук І.І.); 15. Буравську Яну - ученицю 11 класу Махаринецької СЗШ І-ІІІ ст., за зайняте ІІІ місце в олімпіаді з правознавства (учитель Стецюк О.В.); 16. Кисельову Юлію -  ученицю 10 класу ЗНВК І-ІІІ ст. “Школа-інтернат-гімназія”, за зайняте ІІІ місце в олімпіаді з екології (учитель Левицька Н.О.); 17.  Ткачук Наталію - ученицю 9 класу Бродецької СЗШ І-ІІІ ст., за зайняте ІІІ місце в олімпіаді з англійської мови (учитель Загороднюк Г.Н.); 18. Сиротюка Віталія -  учня 11 класу Вовчинецької СЗШ І-ІІІ ст., за зайняте ІІІ місце в олімпіаді з інформаційних технологій (учитель Матвійчук Т.П.); 19. Мазур Ольгу - ученицю 11 класу Глуховецької СЗШ І-ІІІ ст., за зайняте ІІІ місце в олімпіаді з фізкультури і спорту (учитель Козюк Є.Б.); 20. Ковальчука Володимира -  учня 11 класу Широкогребельської СЗШ І-ІІІ ст., за зайняте ІІ місце в олімпіаді з фізкультури і спорту (учитель Юрчук Ю.О.); 21. Івчука Дмитра -  учня 10 класу Вівсяницької СЗШ І-ІІІ ст., за зайняте ІІІ місце в олімпіаді з астрономії (учитель Андрух О.Б.).

Розпочався ІІ (районний) етап Всеукраїнських учнівських олімпіад

Розпочався ІІ (районний) етап Всеукраїнських учнівських предметних олімпіад. З результатами олімпіад можна ознайомитись за посиланням: http://rkmc.osvita-krda.org.ua/rez-olimpiad/

Зустріч за “круглим столом”

11. 10. 2013 р. відбувся «круглий стіл» в рамках постійно діючого семінару заступників директорів з виховної роботи на тему: «Шляхи підвищення в суспільстві престижу сім’ї, формування сімейних цінностей сучасної учнівської молоді у контексті Державної програми «Репродуктивне здоров’я нації на період до 2015 року» та Державної цільової програми підтримки сім’ї до 2016 року». У засіданні взяли участь: методисти районного методичного кабінету, заступники директорів з виховної роботи ЗНЗ шкіл району, начальник державної реєстрації актів цивільного стану реєстраційної служби Козятинського міськрайонного управління юстиції. Метою проведення зібрання було надати заступникам директорів з виховної роботи теоретико-практичний інструментарій щодо підготовки підростаючої молоді до дорослого, сімейного життя. В ході засідання методистом РМК Новіковою Л.Г. актуалізовано питання нормативно-правової бази з організації роботи в напрямку родинно-сімейного виховання (Методичні рекомендації Міністерства освіти і науки України з питань організації виховної роботи у навчальних закладах у 2013-2014 н. р. від 15.07.2013 р. № 34-4-03/4587, Обласна цільова соціальна комплексна програма підтримки сім’ї, демографічного розвитку, попередження торгівлі людьми та забезпечення рівних прав і можливостей жінок і чоловіків на період до 2015 року, Державна програма «Репродуктивне здоров’я нації на період до 2015 року», Державна цільова програма підтримки сім’ї до 2016 року, а також впровадження статевого виховання, гендерної політики та ювенальної юстиції в систему виховання учнів. Мультимедійну презентацію «Досвід шкільно-сімейного виховання у педагогічній практиці Василя Сухомлинського» представила Матвієнко Є.А., ЗДВР Миколаївської СЗШ І-ІІІ ст. З доповіддю «Сім’я як соціально-педагогічне середовище. Особливості й перспективи розвитку сучасної сім’ї. Відродження народних традицій сім’ї – потужного виховного потенціалу» виступила Лужанська В.П., ЗДВР Махаринецької СЗШ І-ІІІ ст. Поради психолога «Формування культури материнства старшокласниць - актуальна соціально–психолого-педагогічна проблема» підготувала Вергелес О.П., методист РМК з психологічної служби. Про вплив демографічних та соціальних умов у Козятинському районі та Україні в цілому на виховну функцію сім’ї розповіла<Крейдіна І.В., начальник державної реєстрації актів цивільного стану реєстраційної служби Козятинського міськрайонного управління юстиції. На завершення заходу проведено «аукціон ідей» щодо питання «Співпраця школи та сім’ї у вихованні у старшокласників культури взаємних відносин, плеканні сімейних цінностей» (з досвіду роботи ЗНЗ району). В обговорення взяли участь всі учасники «круглого столу», цікавий досвід представили Коваленко О.М., заступник директора з виховної роботи Глуховецької СЗШ І-ІІІ ст. та Шпінь Катерина Степанівна, заступник директора з виховної роботи Йосипівської СЗШ І-ІІІ ст.

Дитячий садок—школа : крок назустріч

Школа не повинна вносити різкого перелому в життя дитини. Нехай, ставши учнем, дитина продовжує робити сьогодні те, що робила вчора. Нехай нове з`являється поступово і не збентежує лавиною переживань. В. Сухомлинський Перехід дитини з дитячого садка у школу є важливим етапом її життя, який пов`язаний не лише зі зміною середовища її розвитку, а й із відповідними процесами самоусвідомлення, із зіткненням з новими проблемами, відкриттям у собі нових можливостей тощо. Тому дуже важливо, щоб дитині допомогли усвідомити, що дитячий садок і школа є ланками єдиної системи освіти і виховання, а все те, що чекає дитину у школі, є продовженням того, чим займалася, що опановувала вона раніше. Усе це можливе за дотримання принципу наступності дошкільної та початкової освіти. 26 жовтня 2012 року в ЗНВК І-ІІІ ст. «Школа-інтернат-гімназія» ім. В. Підгорбунського Козя-тинської районної ради відбулася конференція «Дитячий садок—школа : крок назустріч» з питань наступності дошкільної і початкової освіти. У ході роботи були розглянуті теоретико-методологічні аспекти проблем наступності дошкільної та початкової освіти, нормативно-методичне забезпечення передшкільної освіти, питання психологічної готовності дитини до школи. З «портретом» випускника дошкільного навчального закладу познайомила керівник РМО вихователів ДНЗ. Проблеми формування мотивації навчання та адаптації першокласників порушували учителі початкових класів. Педагоги обмінялись досвідом роботи з даного питання. Присутні переглянули презентації ігрових куточків, ландшафтного дизайну територій навчальних закладів, організації роботи з дітьми п`ятирічного віку.

Стартує національний етап Міжнародного конкурсу науково-технічної творчості школярів INTEL ISEF - 2013

Національний етап включає в себе два конкурси: “Intel-Еко Україна” (установа-організатор – Національний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді) та “Intel-Техно Україна” (установа-організатор – Національний технічний університет України “Київський політехнічний інститут”)(умови проведення конкурсу у розділі “Предметні олімпіади, конкурси”).

ІІ етап Всеукраїнського конкурсу “Парк педагогічної майстерності”

З жовтня 2012 року розпочинається ІІ етап Всеукраїнського конкурсу “Парк педагогічної майстерності” (умови проведення конкурсу у розділі “Конкурси педагогічної майстерності”).

Всеукраїнський конкурс для вчителів української мови та літератури “Найкращий конспект уроку з позакласного читання сучасної літератури у 5-9 класах загальноосвітніх навчальних закладів”

1 листопада 2012 року розпочинається Всеукраїнський конкурс видавництва “Грані-Т” для вчителів української мови та літератури “Найкращий конспект уроку з позакласного читання сучасної української літератури у 5-9 класах загальноосвітніх навчальних закладів” і триватиме до 1 квітня 2013 року (умови проведення конкурсу у розділі “Конкурси педагогічної майстерності”).

Шановні колеги! Стартує Всеукраїнський конкурс “Директор ХХІ століття - 2013″.

Регламент проведення Конкурсу: 1.Початок Конкурсу - 1 грудня 2012 року 2. Заявка на участь у Конкурсі, конкурсні матеріали та ксерокопії квитанції на передплату журналу “Директор школи. Шкільний світ”, організаційний внесок надаються в оргкомітет до 1 березня 2013 р. 3. Оцінювання допущених робіт проводить журі Конкурсу від 1 березня до 15 травня 2013 р. 4. Переможці та лауреати Конкурсу оголошуються до 1 червня 2013 р. (інформація на сайті видавництва “Шкільний світ”, Асоціації ВГУ, у газеті “Директор школи”, журналі “Директор школи. Шільний світ”)

Консультативний центр

На виконання наказу Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 30.06.2011 року № 717 «Про затвердження Примірного положення про консультативний центр для батьків або осіб, які їх замінюють, і дітей, які виховуються в умовах сім`ї», наказу відділу освіти Козятинського РДА від 30.09.2011 року № 535 «Про створення Консультативного центру для батьків, або осіб, які їх замінюють і дітей, які виховуються в умовах сім`ї» та з метою забезпечення єдиних вимог і наступності сімейного і суспільного виховання, надання психолого-педагогічної допомоги батькам або особам, які їх замінюють при РКМЦ створено Консультативний центр. Консультативний центр здійснюватиме консультативну допомогу батькам або особам, які їх замінюють, з питань соціалізації дітей дошкільного віку, які виховуються в умовах сім`ї; психологічної готовності до навчання у школі; психологічної готовності до навчання у школі; вікових, психофізіологічних особливостей дітей; профілактики відхилень у фізичному, психічному і соціальному розвитку дітей дошкільного віку, дітей, які виховуються в умовах сім`ї; організації ігрової діяльності; організації харчування дітей вдома; створення умов для загартування і оздоровлення; соціального захисту дітей із різних категорій сімей. Графік роботи Консультативного центру : Понеділок - 8.00 – 13.00 год. Середа - 14.00 – 17.00 год.

Потребление памяти: 12.8MB